Teenused

Tulenevalt kassiarmastajate muredele ja soovidele, pakume teistele kassiomanikele järgmisi teenuseid:

IMGP0985v.jpg
  • Kasside toitmine ja hooldamine pere eemalolekul. Kui oled puhkusele minemas, nädalavahel kodust ära, aga ei saa vaatamata kõikidele ponnistustele oma kassi kaasa võtta, siis oleme hea meelega tulemas sinu koju ja toitma, mängima, hooldama sinu kassi. Seda hetkel küll vaid Tartus. Kui huvi on aga ka muudes linnades, siis andke märku, leiame võimaluse! Oma soovist anna märku moc.liamg|dissak.dissak#moc.liamg|dissak.dissak
  • Kasside mänguasjad ja vahvad riided, tekid ja muud aksessuaarid. Meie kass on meie kuningas ja kuninganna. Loomulikult tahab ta mängida, olla kaunis ja omapärane (nojah, seda ta tegelikult on niikuinii, eks?). Kui soovid just oma kassile valmistatud kasukat, alustekki, mänguasja, siis anna märku, meie osavad näpud teevad tõelist Eesti Disaini!

Sa armastad kasse? Igalt teenuselt ja tootelt, mille müüme, annetame 10% kassidega seotud organisatsioonile. SINA võid valida organisatsiooni, kellele me annetame.

Ettevõtetele, kes sovivad oma tooteid ja teenuseid reklaamida:
Oleme tõenäoliselt parim infoportaal kasside kohta. Ja me läheme aina paremaks. Kasutame oma oskusi kommunikatsioonis, (sotsiaalmeedia)turunduses ja aitame inimestele leida vastuseid oma küsimustele. Sinu reklaam lausa PEAB olema siin. Seda enam, et igalt teenuselt 10% annetame kassidega seotud organisatsioonile. SINA võid valida organisatsiooni, kellele me annetame.

Ootame ettepanekuid ja küsimusi moc.liamg|dissak.dissak#moc.liamg|dissak.dissak

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License